דלג לתוכן העמוד
סגור תפריט
חיפוש באתר
חפש
ראשי
קייטנות פסח 2024
קייטנת "פסח בכייף"
קייטנת הגנים - צהרונים
מי אנחנו
צוות המתנ''ס
חברי ההנהלה
לוח חופשות חוגים תשפ"ד
הסדרי נגישות
נהלים
אני מאמין ומטרות
תקנון ונהלים תשפ"ד 2023-24
תקנון ונהלי השכרת אולמות המתנ"ס
תקנון מרכז הטניס
הצהרת נגישות
נגישות מבנים בגבעת שמואל
שכר שווה לעובד והעובדת
דרושים
הגיל השלישי
חודש האזרח הוותיק 23
דרך- השביל הזה מתחיל כאן - חשיבה על המושג דרך. 30/11
מנהיגים ומנהיגות – הרצאתו של אבי רט 3.12
טיול בקירגיסטן – נוודים ונופים בארץ הגבוהה 4.12
על כוחה של מוסיקה להדליק בנו אור 4/12
אין לי ארץ אחרת - מפגש קהילה ושירי מולדת 5/12
מנהיגות יהודית מאברהם אבינו עד ווינסטון צ'רצ'יל
הסרט "דוכן הראמן" בימוי: אריק קהו
פתיחת תערוכה קבוצתית בנושא "אור"
שיעור תנ"ך עם דבורה גנץ
על תרומת יהודי העולם לביטחון מדינת ישראל 7/12
קהילה מטיילת
טבע עירוני בירושלים
תרבות ופנאי לגימלאים
עולם הקולנוע
מלכים ומלכות בסיפורת המקראית
פעילות תרבות במוזיאון תל אביב
מועדוני אזרחים ותיקים- סביונים - אביבים - סחלבים -מועשר - 55+
חמישים וחמש פלוס
תוכנית הרצאות והעשרה 55+
מועדון אביבים - קרן היסוד 13 רמת אילן - גבעת שמואל
דמי חברות מועדון
פעילות ללא עלות המוצעת לחברי המועדון
התעמלות בונה עצם אפרת שפיר
התעמלות בונה עצם עם עידית בן עמי - יום חמישי
התעמלות לעיצוב וחיזוק עם עידית בן עמי - יום ראשון
התעמלות בכיף עם נאוה אגמון
התעמלות מתונה – טלי דולה - חדש
יוגה עם סוזי גולדברג
יוגה בראי התראפיה עם ענת אלטשולר
יוגה כעוגני בטיחות - ענת אלטשולר
פלדנקרייז עם ריטה ברק
פלדנקרייז עם אלינוער הדרי
פילאטיס מזרון - חדש
רוקדים ריו אביירטו עם ליביה הורסט
צ'י קונג עם דוד בן דוד
חוג ציור עם נירה שוורץ
רישום בעיפרון עם נירה שוורץ
סדנת קולאג' עם איילה אושפיז
התפתחות אישית בדרך רוחנית עם יוהנה ויסלר
צרפתית מתקדמים
צרפתית לממשיכים
קולנוע - כמראה חברתית ותרבותית עם דורית באלין
צילום וכתיבה יוצרת עם יגאל גרוס
עיון בסיפור הקצר בהנחיית ד"ר ציפי סיון
אהבה וזוגיות בסיפורי המקרא - בהנחיית ד"ר ציפי לוין בירון
זמן משחקי שולחן
קבוצת תמיכה חברתית בהנחיית ד"ר שושנה הרשקו
מתנדבות סורגות תופרות
מועדון סביונים - הנשיא 20 גבעת שמואל
דמי חבר
ירוק מן המיים - חדש במועדון
סדנת אומנות עם סמדר ברמן- חדש במועדון
סדנת הכרות - אומנות עם סמדר 2/4
סדנת אומנות עם סמדר ברמן
סבתות סורגות עיניים
פרקי אבות
תנו לגוף לרפא את עצמו
ברידג' קבוצות
קבוצת שיח : בהובלת רבקה דגן ומירי ברקוביץ
יידיש: בהוראת מרים קלימובסקי
נשים יוצרות ומשוחחות עם יהודית שטרן
תפירה מההתחלה - 24
אוכל לנשמה
קבוצת נגנים - 24
לימודי אנגלית 24
על המשקל ובכלל 24
טלפון מחשב ומה שבניהם 24
כושר גופני עם יסמין 24
התעמלות נשים בריאותית 24
התעמלות פלדנקרייז עם אנדריאה - 24
פילאטיס עם רונית 24
התעמלות בריאותית בבוקר עם נאוה- חדש! - 24
התעמלות עם כסאות - 24
מועדון סחלבים - משה דיין 9 גבעת שמואל
סדנת מדיטציה
תיאטרון קהילתי
ערבית מדוברת
ציור
ציור ויצירה
יוגה 24
פילאטיס והתעמלות מתונה
התעמלות בונה עצם /חיזוק וחיטוב עם עידית
RGM
מועדון מועשר - רחוב נחום 1 במתנ"ס גבעת שמואל
באים לטוב
פעילות גימלאים בבית השקוף
תיאטרון קהילתי
פלדנקרייז עם אנדריאה
הליכה נורדית
פילטיס לגיל השלישי
ערבית מדוברת לגיל השלישי
התעמלות בונה עצם לגיל השלישי
ציור
צהרונים ומעונות יום
צהרונים
קייטנת פסח בצהרונים 2024
מידע על הצהרונים תשפ"ה
לוח חופשות תשפ"ד
הרשמה לצהרונים שנת תשפ"ה
חוגי העשרה ולמידה תשפ"ה
סבסוד משרד העבודה למשפחות חד הוריות
ילדים עם אלרגיה בצהרונים
מעונות יום
פעוטון אילן - ברחבת אילן
מי אנחנו
תקנון תשפ"ה
הרשמה לשנת תשפ"ה
שאלות ותשובות
תפריטים
תקנון תשפ"ד
פעוטון אלונים
מי אנחנו
תקנון תשפ"ה
הרשמה לשנת תשפ"ה
שאלות ותשובות
תפריטים
תקנון תשפ"ד
מעון רימון
נהלי הרשמה למעון רימון תשפ"ד
מעון רימון התחלה חכמה
נהלי הרשמה שנת תשפ"ג
שאלות ותשובות
תפריט ארוחות במעון
חוגים והזמנת מגרשים
חוגי מוסיקה ולהקות ייצוגיות
להקת שובבי הגבעה 24
שיעורי פיתוח קול 24
פסנתר 24
אורגנית- יחידני / קבוצתי 24
אורגן 24
גיטרה 24
הרכב נגינה 24
גיטרה - בזוגות 24
כינור 24
סקסופון 24
קלרינט 24
חלילית 24
חליל צד 24
תופים וכלי הקשה 24
דרבוקות 24
אקורדיון 24
שרים בגבעה 24
חבורת זמר לנשים "אלי שיר" 24
חוגי ספורט
ליגת פאפא גול ליגת קהילות בכדורגל
ג'ודו בבית השקוף
טניס שולחן לילדים בשילוב
זומבה
shani fit -שני פיט - מנוי אחד סטודיו כפול
טאקאוונדו - אומנות לחימה אולימפית
מועדון השחמט
ריקודי עם לנשים ונערות בלבד
trx ככה עושים את זה
כדורגל עם יוסי חביב
ליגת קהילות בכדורסל
קרב מגן ישראלי ק.מ.י
חוג רכיבת שטח לילדים
מועדון ספורט גבעת שמואל
כדורגל עם שי ראובן
כדורשת ילדות ונערות
התעמלות תחרותית באקרובטיקה
כדורשת נשים
ג`יו ג`יטסו,MMA, הגנה עצמית, איגרוף תאילנדי
אייקידו
עיצוב וחיטוב הגוף
גלגיליות
בית הספר להתעמלות מכשירים
התעמלות בריאותית לנשים
כדור סל
קפוארה
טאי צ'י
איגרוף תאילנדי
ג`ודו הבית הירוק
ג`ודו רמת אילן
אומנות לחימה - MMA בבית השקוף - משה דיין 7
טניס שולחן
התעמלות לגיל הרך - המכון של ארתורו
ספורט לילדים עם צרכים מיוחדים
קבוצת ריצה למבוגרים - מתחילים ומתקדמים
טניס
כדורגל מכבי גבעת שמואל
הזמנת מגרשים במרכז הספורט
בית הספר למחול
מסלול להקות מקצועיות
בית ספר למחול - הבית השקוף ,משה דיין 7
בית ספר למחול - בית ספר נרייה- רח' הזיתים
בית ספר למחול רמת אילן - רחבת אילן במועדון אילנוער
בית הספר למחול באולפנה רחוב בגין 1
בית הספר למחול במתנ"ס - רחוב נחום 1
חוגי העשרה אמנותית
חוג פלסטלינה
קרמיקה לילדים
מציירים עם רונית
חוגי העשרה ולמידה
תרפיה באמצעות בעלי חיים גן חובה -כיתה ב'
תרפיה באמצעות בעלי חיים גן טרום חובה
הכנה ל 8200 - קורס תכנות
רובוטיקה
חוג מתמטיקה לילדים
מרכז לימודי אנגלית Be English
חוגי טבע וסיירות
מבשלים ונהנים
חוג טיסנאות
שחמט
מבוכים ודרקונים
לגו אתגרי
משחקי היגיון
אלקטרוניקה
מגן לכיתה א`- קוראים חושבים מוכנים 24
קורס סייבר קיד
מיינקראפט
קולנוע תיאטרון ודרמה
דרמה בצרפתית לדוברי צרפתית
בי"ס למשחק "בימת הגבעה"
חוגי בצהרי היום
בצהרי היום כנפי הרוח
בצהרי היום בית הספר דוד בן גוריון (מועדון אילנוער)
בצהרי היום בית ספר מורשת זבולון המר
בצהרי היום בית ספר מורשת מנחם בגין
בצהרי היום בית ספר מורשת נריה
.מחלקת הנוער העירונית
טיולי פסח 24 - מועדוני הנוער קריית אלון ואילנוער
טיול פסח מועדון אילנוער
טיול פסח מועדון קריית אלון
סמינר אמצע קריית אלון
סמינר קורס אילנוער
ארועי הנוער 2024
דניאל חן 15.3.24
אירוע פורים - איזי - 28.3.24
דניאל ליטמן 7.4.24
מפגש עם עופר חיון- 2.5.24
בר צברי 16.6.24
סמינר אמצע של קריית אלון
בומבאלון - קרית אלון
פרויקט "חיימשלי" קבוצת תיאטרון לנוער
טופס רישום למועדון קרית אלון
טופס רישום למועדון אילנוער
צוות מועדוני הנוער
תנועות ומועדוני הנוער
מועדון קריית אלון
מועדון אילנוער
בני עקיבא
עזרא
כנפיים של קרמבו
מועצת הנוער העירונית
הכנה לשירות משמעותי
משלחות נוער לחו"ל
פעילויות וקבוצות שנתיות
מועדוני גימלאים
אוכלוסיות מיוחדות
תוכנית "רעים" 24
טניס שולחן לאוכלוסיות מיוחדות 24
יצירת קשר
ניוזלטר
לעמוד האינסטגרם שלנו
לעמוד הפייסבוק שלנו
צור איתנו קשר באמצעות וואטסאפ
ראשי
קייטנות פסח 2024
קייטנת "פסח בכייף"
קייטנת הגנים - צהרונים
מי אנחנו
צוות המתנ''ס
חברי ההנהלה
לוח חופשות חוגים תשפ"ד
הסדרי נגישות
נהלים
אני מאמין ומטרות
תקנון ונהלים תשפ"ד 2023-24
תקנון ונהלי השכרת אולמות המתנ"ס
תקנון מרכז הטניס
הצהרת נגישות
נגישות מבנים בגבעת שמואל
שכר שווה לעובד והעובדת
דרושים
הגיל השלישי
חודש האזרח הוותיק 23
קהילה מטיילת
תרבות ופנאי לגימלאים
מועדוני אזרחים ותיקים- סביונים - אביבים - סחלבים -מועשר - 55+
באים לטוב
פעילות גימלאים בבית השקוף
צהרונים ומעונות יום
צהרונים
מעונות יום
חוגים והזמנת מגרשים
חוגי מוסיקה ולהקות ייצוגיות
חוגי ספורט
הזמנת מגרשים במרכז הספורט
בית הספר למחול
חוגי העשרה אמנותית
חוגי העשרה ולמידה
קולנוע תיאטרון ודרמה
חוגי בצהרי היום
.מחלקת הנוער העירונית
מועדוני גימלאים
אוכלוסיות מיוחדות
יצירת קשר
חיפוש באתר
חפש
תפריט
דף הבית
חוגים
חוגים והזמנת מגרשים
חוגי ספורט
גלגיליות - ביגוד
גלגיליות - ביגוד
אני מאשר/ת שקראתי את
התקנון
רכישת ביגוד לגלגיליות
טוען...
לפי קבוצה
לפי קבוצה
א.תאילנדי ילדים ונוע
אגרוף תאילנדי 1 בשבו
אגרוף תאילנדי בוגרים
נשף פורים רעים
רעים גילאי 11-14
רעים גילאי 19-24
MMA א-ב
MMA ג-ה
MMA ו-ח
אגרוף תאילנדי נוער ו
גודו אולימפי
גי גיטסו ברזילאי נוע
מ.פסח לחימה 17.4
מ.פסח לחימה 18.4
מ.פסח לחימה מ. 14.4
מ.פסח לחימה מ.15.4
מחנה פסח אומנות לחימ
אורגן 30 יחידני אילן
אורגן 30 יחידני אמה
אורגן 45 יחידני אילן
אורגן 45 יחידני אמה
אורגן 60 יחידני אילן
אורגן 60 יחידני אמה
אורגנית אילן 30
אורגנית אילן 45
אורגנית אילן 60
אורגנית אמה 30
אורגנית אמה 45 דק'
אורגנית אמה 60
אורגנית זוג 30 אילן
אורגנית זוגות אמה
אורגנית קב' 45 אילן
אורגנית זוג 45 אילן
אייקדו בוגרים
אייקדו פעם בשבוע
טיול פסח גן-אילנוער
טיול פסח ד אילנוער
טיול פסח ה אילנוער
טיול פסח ו אילנוער
טיול פסח ז אילנוער
טיול פסח ח אילנוער
טיול פסח ט' אילנוער
טיול פסח י אילנוער
טיול פסח יא אילנוער
טיול פסח יב אילנוער
טיול פסח כיתה א
טיול פסח כיתה ב
טיול פסח כיתה ג
שכבה א
שכבה ב
שכבה ג
שכבה ד
שכבה ה
שכבה ו
שכבה ז
שכבה ח
שכבה ט
שכבה י
שכבה יא
שכבה יב
שכבת גן חובה
מקהלת אלי שיר
ג ומעלה
מתחילים א-ב
ערכה חד פעמי לשנה
רב גילאי מתחילים
רב גילאי מתקדמים 1
רב גילאי מתקדמים 2
אקורדיון 30 אילן
אקורדיון 45 אילן
אקורדיון 60 אילן
אימוני כושר ותחנות
נ.צעירה אולפנה+נריה
נבחרת צעירה חדשים
צוותים אולפנה+נריה
היפ הופ א
היפ הופ ב
היפ הופ ג-ד
היפ הופ ה-ו
היפ הופ+מודרני ג'
היפ הופ+מודרני ד'
היפ הופ+מודרני ה'
מודרני ג-ד
מודרני + היפ הופ ב
מודרני + היפ הופ ג-ד
מודרני +היפ הופ א
מודרני +היפ הופ ה-ו
מודרני א
מודרני ב
מודרני ה-ו
מחול יצירתי חובה+א
מחול יצירתי ט.חובה
מחול יצירתי ט.ט.חובה
היפ הופ א-ב
היפ הופ חובה+א
בלט ט.חובה+חובה
בלט קלאסי א-ב
בלט קלאסי ה-ו
בלט קלאסי להקות
בלט קלאסי נשים
בלט קלאסי פוינט
גולדן בלט
היפ הופ ב-ג
יוניטד תשלום חד פעמי
להקה מ. יונייטד ז
להקה מ. ספיריט ח-ט
להקה מ. קונקשן יא-יב
להקה מ. רונדו ו
להקת ביט ח ומעלה
להקת פרינס ו-ח
להקת קודה ו-ז
להקת רויאל ט ומעלה
מחול יצירתי ט. חובה
מחול יצירתי ט.ט חובה
מחול מודרני לנשים
ספין תשלום חד פעמי
ספיריט תשלום חד פעמי
קונקשן תשלום חד פעמי
רונדו תשלום חד פעמי
בלט קלאסי ג-ד
ג-ד היפ הופ
היפ הופ ד-ו
מודרני ד-ו
מודרני+היפ הופ א-ב
ברייקדאנס בנים א-ד
היפ הופ א-ב ר"א
היפ הופ ג-ד ר"א
היפ הופ ה-ו ר"א
היפ הופ ז ומעלה ר"א
חובה מודרני ר"א
ט.ט+ט.חובה מודרני רא
מודרני א-ב ר"א
מודרני ג-ד ר"א
מודרני ה ומעלה ר"א
מודרני והיפ הופ א-ב
מודרני והיפ הופ ג-ד
מודרני והיפ הופ ה-ו
חומרים למבשלים
טיסנאות מתחילים
טיסנאות מתקדמים
מבשלים ונהנים ב-ד
ערכה למתחילים
ערכה למתקדמים
שחמט מתקדמים בצהרי
אורגנית
שח מט כיתות א-ב
אנגלית רב גילאי כנפי
חומרים-מבשלים ונהנים
טבע וסיירות א-ג
מבשלים ונהנים א-ג
מבשלים ונהנים-א-ד
שחמט מתחילים כ. רוח
אוריינות דיגיטלת
קבוצת נגנים
רוקדים עם רונית
א' הביתירוק 1
ב' ומעלה הבית הירוק
א הבית הירוק 2
ג'ודו א +ב' ר"א
גודו א+ב ר"א 1 בשבוע
ג'ודו ג ומעלה ר"א
ג'ודו ג ומעלה ר"א 1
ג'ודו גנים ר"א
גודו ט.ט+ט.חובה ר"א
ט.ח + חובה 1 ביתירוק
טרום חובה + חובה 2 ב
אגרוף ז-יב 1 בשבוע
איגרוף תיאלנדי ז-יב
ג'מבו ג'סטן גן
ג'מבו ג'סטן גן 1 בשב
קארטה א-ב
קארטה א-ב 1 בשבוע
קארטה ג-ו 1 בשבוע
קראטה ג-ו
גיטרה 30 אייל
גיטרה 30 בנצי
גיטרה 45 אייל
גיטרה 45 בנצי
גיטרה 60 אייל
גיטרה 60 בנצי
גיטרה זוגות 45 אייל
גיטרה זוגות 45 בנצי
ברידג' תרגול ומשחק
ברידג' משחק א
התפתחות אישית רוחנית
חברות מועדון אביבים
סדנת קולאז'
סיפורי מקרא על אהבה
עיון בסיפור הקצר
ציור עם נירה
צילום וכתיבה יוצרת
צ'י-קונג עם דוד
קולנוע כמראה חברתית
קורס ברידג'
התעמלות כסאות א
התעמלות כסאות ה
פילאטיס 0830
התעמלות מתונה יום ב
התעמלות מתונה ערב
איטלקית משוחחים
בונה עצם א - אפרת
בונה עצם עידית
בונה עצם ב - אפרת
בונה עצם ה - אפרת
התעמלות בכיף - נאוה
יוגה בראי התרפיה
יוגה כעוגני בטיחות
עיצוב וחיזוק עידית
פילאטיס מזרן עידית
צרפתית ממשיכים
צרפתית מתקדמים
רוקדים ריו אביירטו
התעמלות נשים יום ה
פלדנקרייז יום ב 08:0
פלדנקרייז יום ד 0800
איגוד- דמי חבר
גלגיליות מבוגרים 18+
מתחיל ב ומעלה ר"א 1
מתחילים ב ומעלה ר"א
מתחילים ג-ד ר"א 1
מתחילים ג-ד ר"א חדש
מתחילים גן א ר"א
מתחילים גן א ר"א 1
מתחילים+שנה ב מנחם 1
נבחרת בוגרת
נבחרת סולו דאנס
נבחרת צעירה
קדם נבחרת 2 בשבוע
קדם נבחרת 3 בשבוע
שנה ב' ר"א 2 בשבוע
שנה ב' ר"א 3 בשבוע
יוגה עם סוזי
מועדון קריאה
מפגש חברתי מונחה
משוחחים באיטלקית
משוחחים באנגלית יעקב
משחק קנסטה
משחקי שולחן - א'
משחקים שחמט
סורגות-תופרות
רישום בעיפרון - נירה
שחמט - קורס מתחילים
תשבצי היגיון - מתקדם
תשבצי היגיון - קורס
אומנות חומרים
אומנות עם סמדר ברמן
אומנות עם סמדר הכרות
ברידג' מתחילים
ברידג' מתקדמים
ברידג' שחקנים
פלדנקרייז עם אלינוער
פלדנקרייז עם ריטה
אלה הם חיינו
דמי חבר סביונים 1.9.
ירוק מן המיים
משוחחים ביידיש
סורגות
פרקי אבות עם דבורה
קבוצת שיח
תפירה מתקדמים
תאטרון ה-ו
תיאטרון א-ג
תיאטרון ד
תיאטרון ז-ט
ד.לדוברי צרפתית ב-ג
ד.צרפתית כיתה ד
ד.צרפתית כיתה ז +
הליכה נורדית
אתגר בתנועה 4-5
אתגר ספורטיבי חובה+א
התעמלות ותנועה 3-4
הרכב נגינה להקה
בונה עצם עידית
עיצוב וחיזוק ה עידית
עיצוב וחיטוב א עידית
הת' ותנועה צ.מיוחדים
ה.לנשים בהריון ולאחר
א ומעלה ר"א
א ומעלה ר"א יום א
א ומעלה ר"א יום ד
א+ב זבולון
א+ב מנחם
א+ב נריה
ב ומעלה נריה
ג ומעלה+עתודה זבולון
ג ומעלה+עתודה מנחם
ג+עתודה מיון אולפנה
גן חובה + א זבולון
גן חובה זבולון
גנים ר"א 1 בשבוע
גנים+א ר"א
ט.חובה זבולון
טופ מבחן מיון אולפנה
מ.אימון פסח 2024
נבחרת בוגרת זבולון
נבחרת מנחם
נבחרת צעירה זבולון
נבחרת- רב גילאי נריה
קדם נבחרת-מנחם
רב גילאי 2 בשבוע ר"א
תוספת לאימוני נבחרת
ה.בריאותית בוטנרו
זומבה 16+ 1 בשבוע
זומבה 2 בשבוע
"מרקמים וטקסטורות"
משחקיה כרטיסיה
משחקיה כרטיסיה 11 כנ
מועדון אמהותאפריל 24
עיסוי תינוקות 4/24
חליל צד 30 יחיד חגית
חליל צד 45 יחיד חגית
חליל צד 60 יחיד חגית
חלילית זוגות 45 חגית
חלילית יחיד 30 חגית
חלילית יחיד 45 חגית
חלילית יחיד 60 חגית
טאי צ'י רב גילאי
א-ג 1 בשבוע
ג-ה בנים 1 בשבוע
ד-ו בנות 1 בשבוע
ו-ח בנים 1 בשבוע
טאקוונדו א-ג
טאקוונדו ג-ה בנים
טאקוונדו גילאי 4-6
טאקוונדו ד-ו בנות
טאקוונדו ו-ח בנים
טאקוונדו נוער
נוער 1 בשבוע
טבע סיירות א-ב זבולו
טבע סיירות א-ג כנפי
טבע סיירות א-ג מנחם
טבע סיירות ב-ד מנחם
טבע סיירות ג-ד זבולו
טיולים זבולון
טיולים כנפי רוח
טיולים מנחם
מתחילים א-ב ח.רקפת
מתחילים ג-ה ח.רקפת
מתחילים טיסנאות נריה
מתקדמים ח.רקפת
מתקדמים טיסנאות נריה
ערכה מתחילים נריה
ערכה מתקדמים נריה
טניס שילוב ו +
טניס שילוב כיתה א-ג
טניס שילוב כיתה ד-ה
טניס יום ג
טניס ימים א+ד ספורטק
טניס ימים א-ד-ה
טניס ימים ב+ה ספורטק
טניס מבוגרים 1 בשבוע
טניס פעם בשבוע
מחנה טניס יומיים
מחנה טניס סוכות
מחנה טניס פסח14.4.24
מחנה טניס5 ימים-פסח
מחנה פסח 15.4.24
מחנה פסח 17.4.24
מחנה פסח 18.4.24
מחנה פסח 21.4.24
ט.שולחן גמלאים
ט.שולחן מבוגרים
ט.שולחן מבוגרים 1
ט.שולחן מתחיל 1
ט.שולחן מתחילים
ט.שולחן מתקדם 1
ט.שולחן מתקדמים
ט.שולחן פרקינסון
יוגה יום א
יוגה יום ג
גן חובה 1
גן חובה 2 בשבוע
טרום חובה 1
כיתה א 1
כיתה ב 1
כיתה ג 1
כיתה ד / 2 בשבוע
כיתה ד' 1
כיתה ד בנות-יום ה'
כיתה ה 1
כיתה ה'/2בשבוע
כיתה ו 1
כיתה ז + ח
מחנה אימון פסח 14.4
מחנה אימון פסח 15.4
מחנה אימון פסח 17.4
מחנה אימון פסח 18.4
מחנה אימון פסח כדורג
קבוצת בנות
גן + א נריה
א מנחם
א מנחם 1 בשבוע
ב בן גוריון ר"א
ב זבולון
ב' זבולון 1 בשבוע
ב מנחם
ב מנחם 1 בשבוע
ב נריה
בנות א-ג זבולון
בנות ד-ו זבולון
בנות ו-ח שעור השלמה
ג זבולון
ג מנחם
ג מנחם 1 בשבוע
ג נריה
ג-ד בן גוריון ר"א
גן חובה+א זבולון
גן טרום+חובה חט"צ
גן+א בן גוריון ר"א
ד זבולון
ד מנחם
ד נריה
ה-ו זבולון
כדור סל גן+א בן גורי
כדורסל ב' רמת אילן 1
כדורסל ג ר''א 1בשבוע
כיתה א זבולון יום ד
כיתה א כנפי רוח
כיתה ב כנפי רוח
כיתה ג כנפי רוח
כיתה ד כנפי רוח
א זבולון
א זבולון 1
א+ב ספורטק
א+ב ספורטק 1
א-ב כנפי רוח 1
ב זבולון 1
בנות ה+ו ספורטק 1
ג זבולון 1
ג.חובה מתחילים זבולו
ג+ד ספורטק
ג+ד ספורטק 1
ג-ד זבולון
ג-ד זבולון 1
ג-ד כנפי רוח 1
גן חובה 1 כנפי רוח
גן חובה 1 ספורטק
גן חובה יום ב זבולון
גן חובה יום ג זבולון
גן חובה יום ה זבולון
ד זבולון 1 בשבוע
ה+ו הכנה ליגה 1
ה+ו הכנה לליגה
ה-ו זבולון 1
ז-ח / 1 ספורטק
טרום חובה 1 זבולון
בי"ס א-ב
בי"ס א-ב פעם בשבוע
בי"ס ב-ג פעם בשבוע
בי"ס ה-ז פעם בשבוע
בי"ס כיתות ב-ג
בית ספר ה-ו-ז
בנות ה-ח
הכנה לליגה ג
הכנה לליגה ג 1 בשבוע
כדורגל - ביגוד
כדורגל גן / 4-6
כדורגל מ.ספורט ד
כדורגל מ.ספורט ד-ה1
מ.אימון כ.רגל 15.4
מ.אימון כ.רגל 17.4.2
מ.אימון כ.רגל 18.4
מ.אימון כ.רגל 21.4.
מ.אימונים כ.רגל 14.4
מחנה אימון פסח כ.רגל
מחנה כ.רגל פסח 4 ימי
מחנה כ.רגל פסח 5 ימי
מכבי ד מגרש 471
מכבי ד ספורטק צפון
מכבי ה - ו
מכבי ג- 1 בשבוע
מכבי גן חובה-א
מכבי גן חובה-א 1 בשב
מכבי ה - ו 1 בשבוע
מכבי כיתה ב
מכבי כיתה ג
כדורשת ג-ה
כדורשת ו
כדורשת י-יב
נבחרת אולפנה ט 1
נבחרת אולפנה י-יב 1
נבחרת ז-ט 1 בשבוע
נבחרת ז-ט 2 בשבוע
כינור 30 יעל
כינור 30 ישי רץ
כינור 45 יעל
כינור 45 ישי רץ
כינור 60 יעל
כינור 60 ישי רץ
ליגת מקומית בתי כנסת
ליגת קהילות כדור רגל
ליגת פאפא גול
אנגלית רב גילאי
אנגלית רב גילאי מתנס
אנגלית רב גילאי ר"א
לימודי מתמטיקה א-ו
ב+ ומעלה בן גוריון
ב-ד מתחילים אילנוער
ב-ו מתחילים מתנ"ס
בוגרים מתנ"ס
ג+ מתקדמים מתנ"ס
ג-ו מתקדמים אילנוער
מבשלים ג-ד
מבשלים גן חובה-ב
מבשלים חומרים
מוכנות לכיתה א
ערכה חד פעמית
מתחילים מהליכה
מתחילים עד 10 ק"מ
מתחילים פלוס
ריצה 2 בשבוע
ריצה בינוניים
ריצה מתקדמים
ריצה נשים רב גילאי
מחנה ספורט פסח 14.4
מחנה ספורט פסח 15.4
מחנה ספורט פסח 18.4
מחנה ספורט פסח17.4
מחנה ספורט-פסח 24
בוגרים
פעוטות
תינוקיה
משחקי הגיון א-ב
משחקי הגיון ג-ד
קבוצת תאטרון נוער
קבוצת תאטרון חיימשלי
סקסופון 30 גבריאלוב
סקסופון 45 גבריאלוב
סקסופון 60 גבריאלוב
עינב וחיות המושב-1
עינב וחיות המושב-2
עיצוב וחיטוב 1 בשבוע
עיצוב וחיטוב 2 בשבוע
התעמלות מתונה
פילאטיס 08:00
פילאטיס 09:00
פיתוח קול 60
קולאור- מקהלת נשים
פיתוח קול 45
פלדנקרייז עם אנדראה
חוויה בפלסטינה
מוזיאון 1 פנאי
מוזיאון 2 פנאי
2 הרצאות 12.11.23
2 הרצאות 15.10.23
2 הרצאות 17.12.23
2 הרצאות 9.6.24
הרצאה 14.04.24
הרצאה 16.6.24
הרצאה 2.6.24
הרצאה 23.6.24
הרצאה 26.05.24
הרצאה בודדת 10.9
הרצאה בודדת 19.11.23
הרצאה בודדת 22.10.23
הרצאה בודדת 24.12.23
הרצאה בודדת 29.10.23
הרצאה בודדת 3.9.23
הרצאה בודדת 31.12.23
הרצאה בודדת 5.11.23
הרצאה בודדת 8.10.23
הרצאה19.5.24
הרצאות בודדת 3.12.23
חוג תנ"ך
מפגש סיום30.6.24
פסח בכייף ג'-ד'
פסח כייף-א-ב'
פסנתר 30 אילן
פסנתר 30 אמה
פסנתר 30 סולנג'
פסנתר 45 אילן
פסנתר 45 אמה
פסנתר 45 סולנג'
פסנתר 60 אילן
פסנתר 60 אמה
פסנתר 60 סולנג'
פעוטון אילן
צהרון נורית
צהרון נורית 1.6
צהרון חבצלת
צהרון יסמין
צהרון סביון 1.6
צהרון ארז/ניסיון
צהרון דקל 1.6
צהרון אפרסמון 1.6
צהרון שסק 1.6
חומרים א-ב
חומרים ג ומעלה
ציור א-ב
ציור ג ומעלה
ציור
בוגרים הכנה ל8200
מיינקראפט
סייבר קידס ד-ו קב' 1
קלרינט 30 גבריאלוב
קלרינט 45 גבריאלוב
קלרינט 60 גבריאלוב
א-ב בימבה
ב-ד 1 בשבוע עתודה
ב-ד עתודה נבחרת
בוגרים 18+ אורו
ה-ו נבחרת צעירה
ז-ח פורטולזה
חובה+ א סוריסו
ט. חובה+חובה בום
ט.ט.חובה+ט.חובהקוברה
ט-יב נאטל
סדנאות פסח 14.4
סדנאות פסח 15.4
סדנאות פסח 16.4
סדנאות קפוארה פסח
קפוארה 1 נאטל ט-יב
ק.מ.י ב-ד
ק.מ.י גן-א
ק.מ.י ה-ח
ק.מ.י ט-יב
ק.מ.י נערות
ק.מ.י נשים
ק.מ.י בוגרים
טיול פסח א'
טיול פסח ב'
טיול פסח ג'
טיול פסח גן -
טיול פסח ד'
טיול פסח ה'
טיול פסח ו'
טיול פסח ז'
טיול פסח ח'
טיול פסח ט'
טיול פסח ט' זכאים
טיול פסח י'
טיול פסח י''א
טיול פסח י''א זכאים
טיול פסח י''ב
טיול פסח י''ב זכאים
שכבת א
חומרים קרמיקה
קרמיקה רב גילאי קב1
קרמיקה רב גילאי קב2
רובוטיקה ג-ו
ריקודי עם כרטיסיות
ריקודי עם נשים בלבד
חוג רכיבה ג-ו
שובבי ההגבעה ב-ז
מועדון שחמט
שחמט מתחילים
שחמט מתקדמים
שחמט מתקדמים בן גורי
שחמט נבחרת
שני פיט אימון 1 בשבו
שני פיט מנוי 2 בשבוע
שני פיט מנוי חודשי
תופים 30 אורן
תופים 30 איתי
תופים 45 אורן
תופים 45 איתי
תופים 60 אורן
תופים 60 איתי
תופים זוגות 45 אורן
תופים זוגות 45 איתי
תופים זוגות 60 אורן
תופים זוגות 60 איתי
תיאטרון קהילתי
דשא סינטטי 10 לא תוש
דשא סינטטי לא תושב 5
טניס- תושב 10 כניסות
טניס- תושב 5 כניסות
סינטטי-תושב 10 כניסו
סינטטי-תושב 5 כניסות
תרפיה בעזרת בעלי חיי
תרפיה בעלי חיים -4
לפי מרכז
לפי מרכז
הבית הירוק
בית העם
מתנ"ס מרחב גבעת שמואל
הבית השקוף
מועדון אילנוער
האולפנה
בית ספר נריה
בית ספר בן גוריון
רמת אילן אולם אילנוער
בית ספר זבולון
כנפי הרוח
מועדון סביונים
מועדון אביבים ר"א
בית ספר מנחם
מרכז הגיל הרך
חטיבה צעירה אלון
ספורטק
מגרש מיני פיץ בן גוריון
מגרשים דרומיים 471
מגרשי אמי"ת
פארק דרום
פארק רמון
מעון יום
פעוטון
מועדון קרית אלון
לפי תחום
לפי תחום
ספורט והתעמלות
חברה וקהילה
תחום נוער
מוסיקה ואמנויות הבמה
נופש טיולים וסיורים
יזמות טכנולוגיה ומדע
ריקוד ומחול
למידה
מעון יום
קייטנות
פעוטון
צהרון
אומנות
לפי גיל
לפי גיל
נוער 13-18
רב גילאי
ילדים 7-12
גיל רך 0-6
מבוגרים 36-65
צעירים ומשפחות 26-35
גיל שלישי 66 ומעלה
לפי טקסט חופשי
חפש
לא נמצאו חוגים או פעילויות מתאימים להגדרות הסינון שבחרת.
×
פרטי החוג
עוד בחוגים
האם דף זה עזר לך?
כן
לא
נשמח אם תפרט/י:
שם:
דוא"ל:
טלפון:
שלח
שתף את העמוד
הדפס עמוד
שתף ב-Whatsapp
שתף בפייסבוק
שתף בטוויטר
שתף באימייל
כותרת תחתונה של האתר. לחץ לדילוג על איזור זה